Czym jest MindSpa™?

MindSpa™ to wyjątkowy program zarządzania emocjami, oparty na zasadach neuronauki

Ten autorski program wykładów i ćwiczeń został stworzony przez Prof. Rafała Ohme na podstawie doświadczenia i wieloletniej pracy w roli naukowca, wykładowcy oraz przedsiębiorcy. Firma INEMO jest wyłącznym partnerem programu na terenie Polski.

MindSpa™ wykorzystuje:

 • najnowsze odkrycia neuronauki, która opiera się
  na badaniach mózgu i nowoczesnej psychologii,
 • autorski program opracowany przez prof. Rafała Ohme, eksperta w dziedzinie emocji i pioniera neuronauki konsumenckiej,
 • metody biometryczne, które dają wgląd
  w nieświadome procesy i mechanizmy rządzące wyborami, zachowaniem i postawami,
 • objętą patentem technologię iCode™, która
  w czasie rzeczywistym pozwala prowadzić testy wśród uczestników, dając punkt wyjścia do diagnozy,
 • trening neurofitness, czyli gimnastykę różnorodnością, która zwiększa elastyczność mózgu, jego gotowość do zmian oraz skłonność do nieszablonowego myślenia

Kto powinien wziąć udział w warsztatach MindSpa™?

 • menadżerowie, którzy dążą do samopoznania
  i samorealizacji

 • specjaliści, którzy chcą zachować kreatywny umysł

 • osoby skłonne do ciężkiej pracy kosztem zaniedbywania siebie

 • wszyscy, którzy chcą uniknąć wypalenia zawodowego i otworzyć się na zmiany

 • ci, którym się wydaje, że na rynku szkoleń nic ich już nie zaskoczy

Zastanawiasz się czy MindSpa jest dla Ciebie?
Sprawdź to!

Weź udział w naszym QUIZIE

4 obszary MindSpa™

Warsztaty składają się z czterech modułów poświęconych ważnym dla człowieka obszarom życia:

1) POZNAJ - kiedy zwiększysz inteligencję emocjonalną, lepiej wykorzystasz swoją intuicję
2) ZMIENIAJ - uodpornisz się na stres wywołany zmianą, nabierzesz zdrowego dystansu do siebie
i innych
3) NASTRÓJ - zeskanowane otoczenie poprawia
nastrój i pozwala na szybki reset
4) OBUDŹ - nauczysz się inspirować, pobudzać do działania i uodparniać na niepowodzenia

Warsztaty trwają 8 godzin. Udział w nich jest płatny.

Pierwszy obszar MindSpa™

Poznaj

Kiedy zwiększysz INTELIGENCJĘ EMOCJONALNĄ, lepiej wykorzystasz swoją INTUICJĘ

W pierwszej części MindSpa™ poznasz kluczowe mechanizmy ludzkiej psychiki. Odkryjesz działanie neuro procesów, które stoją u podstaw komunikacji, intuicji, podejmowania decyzji. Dowiesz się, jak korzystać z naturalnych umiejętności, które marginalizujemy lub których nie jesteśmy świadomi. Aplikacja MindSpa Profile™ pozwoli ci lepiej i skuteczniej poznać siebie oraz monitorować zmiany.

Chętni otrzymają unikalną diagnozę MindSpa Profile™*. Poznają obszary, w których są naprawdę mocni i stabilni oraz te, które wymagają korekty.* Za dodatkową opłatą.

Drugi obszar MindSpa™

Zmieniaj

Uodpornisz się na STRES wywołany ZMIANĄ, nabierzesz zdrowego DYSTANSU do siebie i innych

W drugiej części MindSpa™ wyjdziesz ze strefy komfortu wywołanego rutyną. Celem neurofitness, czyli gimnastyki różnorodnością, jest regeneracja i turbo doładowanie. Na chwilę staniesz się kimś innym i będziesz robić zupełnie nowe rzeczy. Pobudzisz części mózgu, których zwykle nie używasz. Przestaniesz stresować się zmianą, poznasz nowe oblicze siebie, a dodatkowo nabierzesz zdrowego dystansu.

Nawet nie zauważysz, że zmuszasz umysł do nadprogramowego wysiłku. Doświadczysz jedynie czystej zabawy. Dla mózgu będzie to niezła gimnastyka, dla ciebie – rozrywka i relaks.

Trzeci obszar MindSpa™

Nastrój

Zeskanowane otoczenie poprawia NASTRÓJ i pozwala na szybki RESET

W trzeciej części MindSpa™ odkryjesz, że niektóre elementy otoczenia mogą być źródłem smutku albo napięcia. Rzeczy w zasięgu wzroku bywają dla umysłu jak „drzazgi”, które wywołują negatywną reakcję emocjonalną, mało intensywną, ale trwałą. Z drugiej strony „nano-pieszczoty” niepostrzeżenie wsączają do naszej głowy to, czego nigdy za wiele: poczucie bezpieczeństwa, ciepło i optymizm.

Nauczysz się błyskawicznego resetu, po wyjściu z pracy lub przed podjęciem ważnej decyzji. Dzięki temu złapiesz oddech, odzyskasz spokój, przygotujesz się na kolejne wyzwania.

Czwarty obszar MindSpa™

Obudź

Nauczysz się INSPIROWAĆ, POBUDZAĆ do działania i UODPARNIAĆ na niepowodzenia

W czwartej części MindSpa™ zabierzemy cię w świat piękna, geniuszu i wyżyn ludzkich zdolności. Dzięki momentom pełnym zdziwienia i zachwytu poszerzysz swój horyzont poznania i wrażliwości. Doświadczysz chwili, kiedy jak dziecko otworzysz buzię i powiesz „WOW!”. Co więcej, poznasz sposoby, by takie wrażenie wywołać u innych. Uodpornisz się na niepowodzenia, zaczniesz traktować je jako element rozwoju i krok w drodze na szczyt.

Spotęgujesz to uczucie, dzieląc się nim z innymi. Dni zaczną się od siebie różnić. Będziesz delektować się codziennością, w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Co zyskujesz?

 • nowoczesną wiedzę neuropsychologiczną, przydatną
  na co dzień, tak w życiu prywatnym, jak i zawodowym

 • unikalną ocenę emocjonalnej osobowości dzięki aplikacji MindSpa Profile™

 • program działania na najbliższe 12 miesięcy, aby MindSpa™ stało się twoim nawykiem

 • certyfikat ukończenia jedynego w Polsce MindSpa™

 • materiały edukacyjne i upominki

 • networking z nietuzinkowymi osobami, takimi jak ty

To zaledwie część tego, co zyskujesz dzięki warsztatom. Myśl o MindSpa i stosuj nasz program długofalowo, gdyż tylko wtedy „będziesz w dobrej formie na maturze swoich wnuków!”

Wybrane referencje

Roman Szczepanik
Dyrektor HR, Grupa Onet-RASP Polska

„MindSpa ułatwia zrozumienie i odpowiedź na podstawowe potrzeby współczesnego człowieka, który zwłaszcza w erze cyfrowej nie poświęca im wystarczającej uwagi. Odnajdując pierwotne źródła energii, motywacji i kreatywności, daje praktyczne i inspirujące wskazówki, jak dbać o siebie, aby lepiej i pełniej współgrać z najbliższymi, osiągać wyżyny swoich możliwości i cieszyć się codziennie tym wspaniałym darem, jakim jest życie”
Grażyna Rzehak
Członek Rady Nadzorczej Grupa Pracuj S.A.

„Myślę, że każdy z nas wie, że powinien o siebie zadbać - zrobić coś dla siebie nie tylko w sferze fizycznej, ale też emocjonalnej. W codziennej pogoni często jednak o tym zapominamy. MindSpa nie dość, że konstruktywnie i otwarcie (auć! :) ) o tym przypomina oraz mówi, dlaczego warto, to jeszcze we wspaniały sposób motywuje nas do działania! Ja ostro zabrałam się do pracy. Polecam wszystkim mniej i bardziej zabieganym!”
Jakub B. Bączek
Przedsiębiorca, mówca, podróżnik i pisarz. Trener mentalny kadry narodowej siatkarzy.

"Jeśli można powiedzieć, że SPA jest formą luksusu głównie dla ciała, to MindSpa Rafała Ohme jest obowiązkiem dla Twojego umysłu. Serdecznie polecam!"
Sylwia Hałas-Dej
Dyrektor ds. Programów Edukacyjnych i Rozwoju Akademii Leona Koźmińskiego.

"MindSpa brzmiało dla mnie enigmatycznie, mój konkretny umysł mówił: nie idź, to nie dla ciebie. Cieszę się jednak, że wzięłam udział w warsztacie, że poznałam ludzi, którym zależy na własnym rozwoju. MindSpa daje mnóstwo inspiracji w kontekście dbania o siebie. Niesamowita była droga do budowania zaangażowania wśród ludzi oraz rozbudzania ich otwartości w nowym środowisku. Wspaniała organizacja, która pozwoliła być „tu i teraz”. Polecam!"
Szymon Kudła
Inspirator i mówca biznesowy

„MindSpa to dla mnie świetny reset - szansa na zatrzymanie się w biegu, autorefleksję i złapanie równowagi wewnętrznej. Z warsztatów wyniosłem mnóstwo inspiracji oraz kontaktów do fajnych, otwartych ludzi, bo tylko tacy biorą udział w MindSpa. Szczególnie ujął mnie totalny profesjonalizm, jeśli chodzi o przygotowanie warsztatów, a także bardzo konkretny follow up, czyli energetyczne zadania rozwojowe, które NAPRAWDĘ są pilotowane i rozliczane. Oklaski i głęboki szacunek dla prof. Rafała Ohme oraz całego teamu Inemo!”
Nadia Kirova
Manager, przesiębiorca. Partner i członek zarządu firmy Kirov Strategic Negotiators oraz partner merytoryczny Center of Excellence Akademii Leona Koźmińskiego. Założycielka Fundacji Pasja do Edukacji i Rozwoju.

„Uczestnictwo w MindSpa uporządkowało moja wiedzę na temat pracy mózgu i ciała. Program mnie przekonał, że jeżeli chcę zachować młodość, jeździć na nartach, nurkować z moimi wnukami i długo cieszyć się życiem, powinnam inwestować swój czas i wysiłek w rozwój - nie tylko mięśni, ale i mózgu. Warsztat MindSpa dał mi narzędzia, które stosowane regularnie, pozwolą mi „żyć długo i umrzeć młodo”. Jestem już przekonana, że jeżeli chcę zachować otwarty sposób myślenia i kreatywność, to warto regularnie wychodzić ze strefy komfortu. Uważam, że inwestycja pracodawcy w warsztat MindSpa dla pracowników może zaowocować zwiększeniem ich kreatywności i otwartości na zmianę. Polecam!”
Tadeusz Żórawski
Managing Director PHD, Poland

„MindSpa to program, który inspiruje, oswaja zmianę, uczy redukować stres. Dzięki niemu można wykształcić pracowników tak, by rozumieli w jaki sposób działa neuronauka, jak ją wykorzystać dla pożytku firmy i na rzecz rozwoju osobistego.”
Agnieszka Maciejewska
Prezes Fundacji Liderek Biznesu

„To zaskakujące, jak wiele wiemy o świecie, a jak mało o nas samych. Nauka zatacza koło i wyposażona w nowe technologie badań - wraca do człowieka. Warsztat MindSpa z profesorem Ohme skonfrontował nas z nieznanymi lub nieuświadomionymi faktami i pozostawił wiele materiału do przemyśleń. Bardzo ciekawe spotkanie.”
Sylwester Pilipczuk
Coach, trener, mediator, wykładowca MBA, Prezes firmy Pro-metheus

„Mózg jest naszym najcenniejszym zasobem. Zainwestowanie w niego ze wszech miar wydaje się rozsądne! Ergo… emocjonalne, efektywne, elokwentne, empatyczne, efemeryczne, eksperckie – takie było prowadzenie warsztatu MindSpa przez Prof. Rafała Ohme. Pionierski i innowacyjny trening mózgu MindSpa to: ocean wiedzy wypełniony odkryciami nauronauki i nowoczesną psychologią, morze praktycznych wskazówek z dziedziny work-life balance, samorozwoju i neurofitnessu oraz źródło optymalizacji rozwoju Twojego umysłu. Masz odwagę „przywdziać” kryształowy habit i ochotę poznać eliksir młodości? Chcesz postawić swój umysł na pierwszym miejscu? Zapraszam i gorąco polecam trening z Prof. Rafałem Ohme.”
Ilona Adamska
Wydawca i Redaktor Naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet

„MindSpa to konkretny, praktyczny i niezwykle inspirujący warsztat, prowadzony przez prof. Ohme – specjalistę w dziedzinie neuronauki. Jest świetną lekcją z zakresu emocji i intuicji. W sposób przystępny dostarcza cennej i przydatnej na co dzień wiedzy. Uczy, jak komunikować się z bliskimi i pracownikami, jak zadziwiać i inspirować – siebie i innych. Ten warsztat to magiczne Spa dla Umysłu. Emanuje wyjątkową atmosferą. Pozwala poznać i doskonalić siebie oraz otoczenie. MindSpa naprawdę odmładza umysł, pomaga otworzyć się na zmiany i delektować każdą sferą życia.”
fot. Studio Jasna Sprawa

Informacje organizacyjne

Termin najbliższego warsztatu:
18 października 2016, godz. 9.00 – 17.00

Szczegóły organizacyjne:
* praca w grupach 6-8 osób
* max. liczba uczestników – 36 osób

Agenda:
9:00 – 9:30 Rejestracja, kawa, networking
9.30 – 9.45 Rozpoczęcie MindSpa™
9:45 – 10:00 Test iCode™
10:00 – 10:30 Intro
10:30 – 11:30 POZNAJ - Kiedy zwiększysz INTELIGENCJĘ EMOCJONALNĄ, lepiej wykorzystasz swoją INTUICJĘ
11:30 – 12:30 ZMIENIAJ - Uodpornisz się na STRES wywołany ZMIANĄ, nabierzesz zdrowego DYSTANSU do siebie i innych
12:30 – 13:30 Neurofitness lunch
13:30 – 15:00 NASTRÓJ - Zeskanowane otoczenie poprawia NASTRÓJ i pozwala na szybki RESET
15:00 – 15:30 Przerwa i networking
15:30 – 16:30 OBUDŹ - Nauczysz się INSPIROWAĆ, POBUDZAĆ do działania i UODPARNIAĆ na niepowodzenia
16:30 – 17:00 Zakończenie


Chcesz dowiedzieć się więcej?


Pobierz ulotkę.

Organizujemy MindSpa™ w dwóch formach: otwartej oraz zamkniętej - dla firm.
Rezerwacja miejsca jest opcjonalna i nie wiąże się z koniecznością automatycznej zapłaty.


FB


Blog