Partnerzy

Neuromarketing Science & Business Association
Renmin University of China
Uniwersytet Stellenbosch
Executive Club
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Opinie ekspertów

Magda Taczanowska
Dyrektor Public Sector Microsoft Polska, Warszawa, POLSKA

„Prof. Ohme to człowiek wyjątkowy – charyzmatyczny, inspirujący, z ogromną wiedzą na temat ludzkiej psychiki. Zdolny porwać tłumy i zainicjować zmianę u największych sceptyków. Wykład prof. Ohme to jazda bez trzymanki przez siłę emocji i intuicji, a także wspaniały show, który mija zdecydowanie za szybko. Dziękujemy za uświadomienie, że najważniejsze jest czucie, prezesi po prostu czasem muszą wyłączyć neurony lustrzane, a kobiety są bardziej i to pod każdym względem.”
Jowita Mytnik-Skała
Dyrektor Generalny / Prezes Zarządu Veolia CUW, POLSKA

"Neuronauka – w pierwszym odruchu brzmi średnio przyjaźnie i budzi sceptycyzm. Tymczasem niezależnie od wieku, płci, zawodu czy doświadczenia wszyscy jesteśmy pełni emocji i bardzo często – a zwłaszcza w biznesie – zapominamy jak duży mają one wpływ na nasze codzienne zachowania. Genialny wykład, który uświadamia, jak otaczając się nowymi technologiami, staramy się podporządkować swoje działania w pełni racjonalnym decyzjom, gubiąc niejednokrotnie pasję i tracąc entuzjazm. Niesamowita energia i autentyczność przekazu, nawet wtedy, gdy mowa o tym jak twardy biznes zderza się z abstrakcją. Mówiąc o rzeczach oczywistych w sposób niejednokrotnie kontrowersyjny, prof. Rafał Ohme łamie stereotypy, nazywa rzeczywistość po imieniu, jednocześnie bawi i szokuje, a w końcu z przymrużeniem oka puentuje rzeczywistość, ale przede wszystkim inspiruje, zawodowo i osobiście, do poszukiwania 'harmonii emocji i rozumu'."
Sławomir Jędrzejczyk
Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych PKN ORLEN, Warszawa, POLSKA

„Spotkania z Rafałem Ohme są dla mnie dużą przyjemnością i ogromną inspiracją. Otwierają nowe przestrzenie i motywują do wyjścia poza utarte schematy i nawykowe działania.”
Elżbieta Wójcik
Wice Prezes Aviva GI, Warszawa, POLSKA

„Współpraca z Panem Profesorem od pierwszej rozmowy była bardzo profesjonalna i sympatyczna. Temat oraz sposób prezentacji zebrały najwyższe laury w praktycznie wszystkich ankietach oceniających Kongres, które wypełniało ponad tysiąc agentów ubezpieczeniowych i menedżerów sprzedaży naszej firmy. Wskazywali oni tę prelekcję jako jeden z najistotniejszych punktów spotkania. Jako organizatorzy z przyjemnością odbieraliśmy gratulacje za wybór gościa.”
Adam Krasoń
Prezes PwC, Warszawa, POLSKA

„Wykład Prof. Ohme został wysoko oceniony przez uczestników dorocznego spotkania kadry menedżerskiej firmy PwC (ponad 350 osób). Jego przekaz był inspirujący, często intrygujący, a jednocześnie zabarwiony dobrym poczuciem humoru.”
Iwona Błońska-Robak
Dyrektor Działu Zasobów Ludzkich, Merck Group, POLSKA

„Perfekcja w przygotowaniu wykładu. Intrygujący mówca. Zachęca do myślenia i refleksji nad tym, co robimy i w jaki sposób. Inspiruje do pracy nad sobą, dbałości o nasz umysł i dobrą energię.” 
Jacek Santorski
Założyciel i dyrektor programowy Akademii Psychologii Przywództwa, Warszawa, POLSKA

"Nieliczni specjaliści na świecie, zajmujący się zastosowaniem neuronauk, marketingu, psychologii czy perswazji w przywództwie, należą do zasługujących na najwyższe uznanie i uwagę indywidualności. To środowisko ma swoich Pionierów i wybitnych popularyzatorów. Należy do nich Rafał Ohme, badacz i praktyk neuronauki z Polski, który operuje na wszystkich kontynentach"
Kinga Piecuch
Prezes Zarządu SAP Polska, Warszawa, POLSKA

„Prof. Ohme to niezwykła postać. Spotkanie z nim było inspiracją dla wielu z uczestników SAP Forum 2015. Pokazał nam, jak dzięki odkryciom neuronauki zmieniają się dotychczasowe wyobrażenia o naturze człowieka, a także jak ważne są emocje i pasja w organizacji. Prof. zapoznał nas z metodami badań konsumenckich, bazujących na najnowszych odkryciach psychologii eksperymentalnej. Przenoszą się one na wiele obszarów działalności firm – chociażby HR, sprzedaż czy marketing. To wszystko stanowi dla nas cenną wartość. Wiedza i technologia to podstawy nowoczesnego, bardziej elastycznego i sprawnego biznesu - takiego, jaki SAP pomaga kształtować swoim klientom każdego dnia.” 
Artur Sarnecki
Managing Director Europe East Region Bridgestone, Warszawa, POLSKA

„Wystąpienie Profesora Rafała Ohme to prawdziwe odkrycie – siebie, możliwości własnego umysłu, dominującej roli emocji oraz znaczenia intuicji w biznesie i nie tylko. Rozbudziło naszą ciekawość, poszerzyło horyzonty, zainspirowało nas i zmotywowało do zmiany. Profesor Ohme to ekspert w swojej dziedzinie. Potrafi w bardzo przystępny i obrazowy sposób przełożyć zasady neuronauki na życie codzienne i porywa tym widownię. Jego wykład przełamał schematy, a przy tym dostarczył wielu wskazówek bezcennych w kontakcie z klientem czy pracownikiem. ” 
Ewa Matusiak
Marketing Manager Novo Nordisk, Warszawa, POLSKA

„Prof. Ohme to niezwykle charyzmatyczna postać. Jego wykład przekazany z wielką pasją, burzy standardowe myślenie o tym, co tak naprawdę pobudza człowieka do działania. Oprócz konkretnych porad, jak wykorzystywać w pracy wiedzę o mózgu i emocjach, poznaliśmy zasady dotyczące dobrego i szczęśliwego życia. Profesor, jak na wykładowcę przystało, uczy i poucza. Ale robi to tak, że słuchacze czują się zainspirowani jego wiedzą, doświadczeniem i podejściem do ludzi. Zdecydowanie polecam przygodę z neuronauką, do której zaprasza Prof. Ohme.” 
Rafał Gołębiewski
Head of Business Development Elavon Polska, Warszawa, POLSKA

„Prof. Rafał Ohme jest człowiekiem absolutnie wybitnym w swojej dziedzinie. Dzięki wielkiej pasji do neuropsychologii, ogromnej wiedzy i charyzmie porywa tłumy. Wykład Profesora był zdecydowanie jednym z najbardziej inspirujących i motywujących wydarzeń, w których miałem zaszczyt uczestniczyć. Mam nadzieję, że ten udany początek zaowocuje długotrwałą współpracą.”
Piret Reinson
Dyr. Komunikacji i Marketingu Nordea Banking, Talinn, ESTONIA

„Warsztat Prof. Ohme powinien być sesją obowiązkową dla wszystkich agencji reklamowych, które chcą przyczynić się do realizacji celów biznesowych klientów. Patrząc z perspektywy klienta – wolę rozmawiać z agencją o korzyściach biznesowych i celach kampanii, a nie o koncepcji kreatywnej. Kiedy priorytety są ustalone i mamy właściwą opinię klienta, wtedy wszystko zdaje się układać w bardziej naturalny sposób.”
Christo Boshoff
Profesor Uniwersytet Stellenbosch, Kapsztad, RPA

„Prof. Rafał Ohme to wyjątkowy, światowy autorytet w dziedzinie consumer neuroscience. Jego wyborne naukowe zaplecze pozwala mu oferować nowe rozwiązania starych problemów. Jest doradcą wielu międzynarodowych korporacji. Oferuje wnikliwe spojrzenie na to jak firmy mogą wykorzystać swoją markę w dobie gwałtownie zmieniającego się rynku.”
Carla Nagel
Dyrektor NMSBA, Amsterdam, HOLANDIA

„Prof. Ohme wystąpił w roli prelegenta podczas organizowanej przez NMSBA drugiej edycji Światowego Forum Neuromarketingu w Brazylii. W sekundę udało mu się przykuć uwagę publiczności, łącząc rozrywkę z wartościową wiedzą i ciekawymi przykładami. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem jego wystąpienia.”
Wendy Horn
Dyrektor Zarządzająca International Alliance of Law Firms, Minneapolis, USA

„Prezentacja Prof. Ohme była po prostu niesamowita. Otrzymaliśmy wiele opinii od członków naszej organizacji, podkreślających, że była to najlepsza sesja zorganizowana w ramach naszych spotkań regionalnych, w jakiej uczestniczyli do tej pory. Ja sama już nie raz wracałam myślami do treści wykładu. Jesteśmy zobowiązani wobec Pana Profesora i jego organizacji - za pracę, badania i wkład w to, by podzielić się cenną wiedzą z naszymi prawnikami.”
Yu Guoming
Profesor Prodziekan Szkoły Dziennikarstwa, Uniwersytet Renmin, Pekin, CHINY

„Prof. Ohme jest bardzo zaangażowany w aplikowanie poznawczej neuronauki do celów biznesowych, jego oddanie i profesjonalizm są imponujące. Nasz zespół, wraz z prowadzonym przez Prof. Ohme zespołem z Polski, stworzył COCOLAB, którego celem jest stosowanie poznawczej neuronauki w dziennikarskiej komunikacji. Rezultaty są niezwykłe, a w przyszłości oczekujemy jeszcze więcej!”
Peter Klein
MSW.ARS Research Inc., Nowy Jork, USA

„Cieszę się, że drogi prof. Ohme oraz nasze skrzyżo-wały się kilka lat temu. Jego idee zainspirowały nas do odkrywania nowych obszarów, jakich nie znaliśmy nigdy wcześniej.”
Dr Jingyi Liu
Kierownik Badań, Panmedia Institute, CUC, Pekin, CHINY

„Współpraca z Profesorem Ohme to dla nas nie tylko prawdziwe wyróżnienie, ale również ogromna przyjemność. Jego wiedza, błyskotliwość i  poczucie humoru wywierają wrażenie na nas wszystkich. Bardzo rzadko spotyka się takiego naukowca!”
Edward Stanoch
Dyrektor Zarządzający Aon Hewitt, Warszawa, POLSKA

„Niezwykle miło było nam gościć naukowca specjalizującego się w tak interesującej i innowacyjnej dziedzinie, jaką jest neuropsychologia. Pan Profesor przybliżył nam związek pomiędzy biznesem a nauką, unaoczniając wpływ aktyw-ności mózgu na codzienne życie każdego z nas. Od czasu wykładu popartego twardymi argumentami, łatwiej zrozumieć nam zdanie „czuję więc jestem, ujawniające pierwszeństwo emocji nad myśleniem.”

Klienci

Opinie uczestników

„Bardzo interesujący temat, o którym wcześniej nie wiele wiedziałem. Mnóstwo inspiracji i praktycznej wiedzy. Szkoda, że wykład nie trwał dłużej.”

Michał (Kraków)

„Ciekawy i przydatny warsztat. Osoba prowadząca z wielką charyzmą. Nie da się jej nie słuchać :)”

Aleksandra (Poznań)

„Swoboda z jaką Profesor przekazał nam nowinki i wyniki ostatnich badań dotyczących strefy naszych emocji zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Utwierdziłem się również w przekonaniu, że w życiu zawodowym, tak jak w życiu prywatnym, powinniśmy kierować się emocjami i na nich budować swoje relacje.”

Peter (Kopenhaga)

„Nie często zdarza się, że naukowiec potrafi tak przykuć uwagę. Ciekawa wiedza, do tego prowokacja na granicy perwersji, jednak w granicach dobrego smaku. Pyszne :)”

Ewa (Warszawa)

„Genialne. Neurofitness zachęcił mnie do robienia nowych rzeczy, których wcześniej nie robiłam. Zmienił moje rozumienie emocji, intuicji i podświadomości. Nie mogę się doczekać kolejnego wykładu Profesora Ohme.”

Ann (Londyn)

FB


Blog