Skip to content Skip to footer

Rolety i Tryskacze do Kotłowni z Pompą Ciepła

Ze względu na dużą praktyczność oraz ogromny wybór tkanin rolety cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Oferujemy Państwu zarówno rolety wolno wiszące jak i rolety kasetowe z prowadnicami. Rolety sprężynowe Nasze ceny rolet pozytywnie Cię zaskoczą! Rolety wolno wiszące dostępne już od 49 PLN brutto. Rolety kasetowe już od 90 PLN brutto. Rolety do kotłowni są dostępne również w wersji drewnopodobnej (złoty dąb, orzech, wiśnia). W naszej kolekcji można znaleźć rolety ze sterowaniem łańcuszkowym (mechanizmy PCV lub metalowe) oraz rolety elektryczne.

Wykonujemy również rolety wielkogabarytowe o szerokości do 4 metrów. Służą one do zasłaniania całej wnęki okiennej i są mocowane bezpośrednio do ściany lub sufitu. Oferujemy rolety w systemach L32 oraz L40 dostępne zarówno w wersji wolnowiszącej jak i kasetowej. Nasze rolety wykonujemy do szerokości nawet 4 metrów (rolety gabarytowe).

*dotyczy standardowych rolet materiałowych o wymiarach 50cm x 120cm. Cena nie zawiera montażu. Nie jest to oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Rolety Warszawa – realizacje
Rolety Warszawa – wolnowiszące we wnęceRolety wolnowiszące Rolety wolnowiszące montowane we wnęce okiennej
Rolety Warszawa – eleganckie wzoryRolety wzorzysteEleganckie wzory z naszej kolekcji tkanin roletowych
Rolety Warszawa – kaseta L32 i L40Rolety WarszawaRolety gabarytowe – kaseta systemu roletowego L32 i L40.

Porady Kraków
Rolety swobodnie wiszące oraz kasetowe mogą być instalowane zarówno na skrzydle okiennym jak i we wnęce okiennej (w prześwicie lub zewnętrznie na ścianę). Montaż rolet do skrzydła okna zapewnia większą funkcjonalność, nie powodując ograniczeń przy otwieraniu okna oraz zagospodarowaniu parapetów. Rolety są standardowo mocowane do listwy przyszybowej, co nie powoduje utraty szczelności okna. Istnieje również możliwość zastosowania wieszaków nie ingerujących w strukturę okna (tzw. wieszaki bez wiercenia). Porady www:

Rolety wielkogabarytowe są montowane tylko we wnęce okiennej – w prześwicie lub zewnętrznie na ścianę. Przy montażu wnękowym rolet wolno wiszących należy pamiętać iż pomiędzy brzegami tkaniny a ścianą pozostanie niewielki prześwit (zazwyczaj około 1,5cm z każdej strony).

Do czyszczenia rolet materiałowych należy podchodzić ostrożnie. Samo „odświeżenie” tkaniny najlepiej wykonać przy użyciu wilgotnej ścierki (nie używamy żadnych silnych detergentów) przecierając równomiernie całą powierzchnię tkaniny. W przypadku zabrudzeń punktowych zawsze najpierw próbujmy pozbyć się plam „na sucho”. Do tego celu doskonale nadaje się popularna gumka „myszka”. Jeżeli nie udaje się nam usunąć plam „na sucho” możemy spróbować użyć środków chemicznych. To podejście nie gwarantuje jednak sukcesu – może zdarzyć się, iż jedynie zwiększymy powierzchnię plamy, tylko nieznacznie zmniejszając intensywność zabrudzenia.