Skip to content Skip to footer

Social Lending czyli Pożyczki Prywatne w UK

Pożyczki prywatne, zwane również społecznościowymi dotarły do Polski pod koniec lat 90, co zawdzięczamy ogromnej popularności tego typu zobowiązań w Wielkiej Brytanii. Social lending pobiły rekordy popularności w Anglii i oczekiwano, że w Polsce staną się równie popularne.

Polacy jednakże znacznie bardziej ufają bankom i to zawsze do nich udają się po pomoc finansową, jeśli taka jest im potrzebna. Oczywiście pożyczki prywatne również zbierają żniwa, szczególnie ostatnimi czasy, po wprowadzeniu licznych rekomendacji, które skutecznie zaostrzyły procedury przyznawania kredytów i pożyczek.

Prywatne pożyczki pod weksel

Pożyczki od osób prywatnych na aerheads.co.uk stanowią tylko jeden z rodzajów pożyczek pozabankowych, obok tych udzielanych przez firmy pozabankowe i serwisy pożyczkowe działające w Internecie. Szybkie pożyczki prywatne są odpowiedzią na bolączki kredytobiorców, którym banki nie chciały udzielić wsparcia finansowego. Wiele osób w trudnych sytuacjach życiowych szuka pomocy w Internecie, u osób prywatnych.

Najtańszy kredyt gotówkowy pozabankowy można znaleźć za pośrednictwem Sieci. Pożyczka przez Internet dziś już nikogo nie dziwi. Wystarczy tylko wpisać owe hasło w wyszukiwarkę, żeby wyświetliło się mnóstwo stron odpowiadających zapytaniu. Osoby, które mają na karku komornika, a stos niezapłaconych rachunków ciągle się powiększa szukają pożyczek prywatnych pod weksel.

Pożyczki prywatne bez bik to jedne z najczęściej udzielanych przez instytucje pozabankowe. Osoby prywatne ogłaszają się na forach kredytowych, portalach finansowych, jednakże najbezpieczniej skorzystać z ich pomocy za pośrednictwem specjalnego serwisu, który pośredniczy w transakcjach między prywatnymi pożyczkodawcami i pożyczkobiorcami.

Wówczas ma się większą pewność, że szybka pożyczka będzie bezpieczna, a cała transakcja przebiegnie sprawnie i bez żadnych nieprzyjemności. Ile to razy bowiem można było usłyszeć o osobach, które zaufały prywatnym pożyczkodawcom i zostały oszukane.

Kiedy pożyczki prywatne są bezpieczne?

Oczywiście nie należy się nastawiać, że każdy kto ogłasza się w Internecie od razu jest oszustem. Jednakże zawsze lepiej korzystać z bezpiecznych wyjść. Poszukiwania pożyczki prywatnej warto rozpocząć od rodziny oraz znajomych, sprawdzonych serwisów.

Ostatecznością są prywatne pożyczki udzielane przez osoby trzecie, które nie wymagają od kredytobiorców żadnych zaświadczeń i udzielają pomocy nawet dłużnikom. To powinno wzbudzić nasz niepokój. Nie należy robić żadnych przedpłat na konto takiej osoby, a bardzo często mają one służyć weryfikacji naszych danych. Pożyczka chwilówka będzie lepszym wyjściem z sytuacji aniżeli taki nieznajomy pożyczkodawca, którego ogłoszenie znalazło się na forum kredytowym. Pożyczka bez zaświadczeń z pewnością będzie droższa od tradycyjnej, tej bankowej, jednakże bezpieczniejsza.

Do tego pieniądze szybko znajdą sie na koncie i będzie można nimi dysponować. Najlepiej gdyby każdy mógł pożyczyć pieniądze z banku, jednakże dłużnicy nie mają co na to liczyć. Pożyczki prywatne bez bik ostatnimi czasy sa naprawdę rozchwytywane. Szkoda, że po pożyczki prywatne sięga się tylko w ostateczności.