Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Konwersatorium prof. Andrzeja Blikle z udziałem prof. Rafała Ohme

14 grudnia 2017 @ 16:00 - 20:00

Darmowy
szkola-biznesu_politechnik-warszawskiej

Już 14 grudnia 2017 roku (czwartek) prof. Rafał Ohme będzie gościem Konwersatorium prof. Andrzeja Blikle. Podczas spotkania udzieli wykładu pt. „Harmonia emocji i rozumu, czyli jak być EmoSapiens.”

Neuronauka pokazuje jak ważną rolę w naszym życiu, zawodowym i prywatnym pełnią emocje. Nie są słabością lecz siłą. Jesteśmy Emo Sapiens, który łączy ostry jak brzytwa umysł z mądrym, ale dzikim ciałem. Czy wiesz, że emocje zawsze poprzedzają myślenie? I dużo skuteczniej niż logiczna argumentacja dopingują do działania.

Prof. Ohme opowie o swojej najnowszej książce (i już bestsellerze) „Emo Sapiens”. O tym dlaczego potrzebujemy emocji i dlaczego wszystkie, nawet te negatywne są nam przydatne. Gdzie jest granica pomiędzy chłodną analizą, a intuicyjną decyzją. Podpowie jak zmniejszyć stres i negatywne napięcie nie tylko psychologicznie, ale również fizjologicznie. Poradzi jak mobilizować się przed ważnym wydarzeniem, a jak odciąć się od pędu myśli, kiedy tylko chcesz. Błyskawiczny reset pozwoli na złapanie oddechu, odzyskanie spokoju i przygotuje na kolejne wyzwania. Dowiedz się, co robić, by zwiększyć elastyczność mózgu, jego gotowość do zmian oraz skłonność do nieszablonowe-go myślenia. Homo Sapiens planuje byś był w dobrej formie na maturze dzieci, a Emo Sapiens – wnuków.

Zainteresowanych (wraz z wnukami!) zapraszamy do:

Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej

ul. Koszykowa 79, róg ul. Krzywickiego

Początek o godz.: 16:00

Wstęp wolny

Szczegóły

Data:
14 grudnia 2017
Czas:
16:00 - 20:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
Strona internetowa:
http://www.moznainaczej.com.pl/konwersatorium

FB


Blog